ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9995034
*
nr 999 5034
Spegel
47x80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2015
kl 20:07:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/12 12:35:59
1
Vinnande bud
3/12 14:00:55
2
150 kr
3/12 14:00:56
1
200 kr (Budbetjänt)
7/12 15:58:21
3
300 kr
7/12 15:58:21
1
350 kr (Budbetjänt)
7/12 16:21:31
4
450 kr
7/12 16:21:31
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 999 5034
Spegel
47x80
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/12 12:35:59 | 1 | Vinnande bud |
3/12 14:00:55 | 2 | 150 kr |
3/12 14:00:56 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
7/12 15:58:21 | 3 | 300 kr |
7/12 15:58:21 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
7/12 16:21:31 | 4 | 450 kr |
7/12 16:21:31 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51